V nadstavbové skupině o 7. – 12. místo v rámci Moravskoslezské žákovské ligy kategorie U14 už je po dvou odehraných kolech pouze jediný stoprocentní celek. A tím je čtrnáctka ševců, která i podruhé využila výhody domácího prostředí. Tentokrát žlutomodří zdolali na Vršavě brněnský Artis 6:2.
Přestože hosté z Líšně šli do vedení, dokázali mladí ševci ještě do poločasu srovnat a po změně stran dalšími třemi góly v řadě definitivně odskočit. „Za toto utkání patří klukům pochvala. Oboustranně se hrálo ve vysoké intenzitě, nás pak kromě vítězství těší šest vstřelených branek a skutečnost, že se o ně podělo hned šest hráčů. Chvíli nám sice trvalo, než jsme vypracované šance začali proměňovat, ale zůstali jsme trpěliví, zpřesnili jsme finální fázi a dokázali jsme se gólově prosazovat,“ bilancoval asistent zlínského trenéra Libor Čunek.
VÝSLEDEK – 2. KOLO skupina o 7. – 12. místo MSŽL U14: FC ZLÍN “14“ – ARTIS BRNO LÍŠEŇ – ŽABOVŘESKY “14“ 6:2 (1:1). Branky: 17. Mádr Max, 49. Pantálek Jakub (penalta), 53. Lysoněk Petr, 58. Štípek Marián, 78. Smetana Daniel, 80. Bielik Michael Jiří – 16. Vlček Tomáš, 68. Novák Matouš (penalta). Rozhodčí: Krajča Adam – Fojtů Jakub, Kieryk Milan. Hřiště: Areál Vl.Marečka-tráva. Diváci: 40.
















