Dvanáctka ševců nezvládla domácí duel s Jihlavou

Ani ve druhém střetnutí nadstavbové skupiny o 1. – 8. místo v rámci soutěže Sportovních středisek mládeže se dvanáctce ševců nezadařilo. Tentokrát na Vršavě podlehla Jihlavě. Celek z Vysočiny zvítězil 5:1.

Žlutomodrým se povedl nástup do utkání a hned z první vážnější akce udeřili. Jihlava však ještě do poločasu výsledek otočila a ve druhé půli přidala další tři branky.

Do zápasu proti Jihlavě jsme vstoupili slibně, hned z první šance se nám podařilo vstřelit branku. Potom jsme si vypracovali další příležitosti, které jsme však neproměnili a soupeř toho využil, když nám dal do poločasu dvě branky. V druhé půli jsme se marně snažili dostat přes dobře organizovanou obranu a z brejku jsme inkasovali ještě třikrát, celkově jsme z našeho výkonu zklamaní,“ konstatovali zlínští trenéři Ivan Staňo a Michal Tuna..

VÝSLEDEK – 2. KOLO o 1. – 8. místo SpSM, sk. Jih: FC ZLÍN „12“ – FKM JIHLAVA „12“ 1:5 (1:2). Branka: 3. Pantálek Jakub – 20. Novotný Tomáš, 22. Poledna Radim, 50. Tichánek Jakub (penalta), 71. Kojan Lukáš, 80. Kaplan Štěpán. Sestava Zlína: Málek, Juráň – Klepáč, Volařík, Budín, Šimo, Masař, Tuna, Staňo, Pantálek, Manďok, Šulák, Jančař, Hrubý, Staněk.