Dvanáctka ševců odpověděla na vedení Brna pěti góly

Dvanáctka ševců uspěla. V souboji tabulových sousedů zdolali žlutomodří v rámci 16. kola soutěže Sportovních středisek mládeže brněnskou Svratku 5:1. Hosté sice poměrně rychle vedli, pak už však na Vršavě kralovali mladší žáci ve žlutomodrém.

Brzký inkasovaný gól nás nijak nerozhodil a díky velmi dobrému výkonu jsme si dokráčeli pro vítězství. Tým ukázal kvalitu, klid i správné nastavení po celý průběh utkání. S nasazením a přístupem kluků jsme byli velmi spokojeni,“ potvrdil zlínský trenér Tom Sedláček.

VÝSLEDEK – 16. KOLO SpSM, sk. Jih: FC ZLÍN “12“ – FC SVRATKA BRNO “12“ 5:1 (3:1). Branky: 6. a 44. Kašík Matyas, 13. Skoupil Filip, 35. Jiráček Vojtěch, 48. Ševčík Jakub – 2. Ondráček Martin. Rozhodčí: Pinďák Vojtěch. Hřiště: Vršava UMT. Diváci: 31.