Dvanáctka ševců se v Líšni konečně odšpuntovala a slaví první jarní vítězství

Na čtvrtý pokus už to konečně vyšlo a dvanáctka ševců se dočkala vítězství v nadstavbové části skupiny o 1. – 8. místo v rámci soutěže Sportovních středisek mládeže. Žlutomodří si pro výhru 8:2 přijeli do Líšně.

„Do Líšně jsme přijeli s odhodláním odčinit nepodařený jarní vstup do sezony. Na soupeře jsme od první minuty vletěli a oproti  minulým zápas§m jsme dokázali proměnit i naše šance, v prvním poločase celkem pětkrát. Kluci se tím uklidnili a v pohodě dokráčeli k vítězství,“ uvedli zlínští trenéři Ivan Staňo a Michal Tuna.

VÝSLEDEK – 4. KOLO o 1. – 8. místo SpSM, sk. Jih: SK LÍŠEŇ “12“ – FC ZLÍN “12“ 2:8 (1:5). Branky: 10. Kozel Marian, 66. Czudek Štěpán – 4., 6., 19., 36. a 47. Pantálek Jakub, 41. Jančář Matyáš, 69. Šimo Nikolas, 75. Tuna David. Rozhodčí: Čápek Josef. Diváci: 55. Sestava Zlína: Málek, Juráň – Klepáč, Volařík, Budín, Šimo, Masař, Tuna, Staňo, Pantálek, Manďok, Šulák, Jančař, Hrubý, Staněk, Fojtík Jakub, Jedlička, Fojtík Patrik.