Fotbalový kemp FC Zlín se i letos vydařil

V prvních dnech letošních prázdnin si děti opět užily tradiční fotbalový kemp, který se již šestým rokem opakuje na zlínské Vršavě. Trenéři z tamní mládežnické akademie si pro děti připravili bohatý program, který se neodehrával pouze na trávníku, ale i v lese nebo v Lanáčku v Otrokovicích či v ZOO.

Každý den byl pestrý. Hned na úvod si děti užily zápas A-týmu ševců s Opavou, po němž následovala i tradiční autogramiáda, která měla velký úspěch. Všichni tak od samotného začátku měli podpisy po celém kmenovém dresíku 🙂

První dva víkendové dny se ještě děti odpoledně vracely domů. „Od pondělí již byly s námi až do středního odpoledně, kdy si je vyzvedli rodiče. První noc jsme strávili ve Sportovním areálu na Vršavě, kde se najednou objevilo několik stanů. Proběhlo tradiční opékání špekáčků. Děti si samy musely veškeré věci nachystat a zvládly to skvěle. Večer je pak čekala stezka odvahy s různými nástrahami. Vše bylo završeno zpíváním chorálů, které děti znají z fandění z tribun ze stadionu Letná,“ prozradila jedna z trenérek a organizátorek Aneta Strachoňová.

„Druhou noc jsme absolvovali v zábavním parku v Galaxie, která nesmí nikdy chybět. Děti jsou šťastné, když můžou spát mezi atrakcemi. Celý kemp se nesl v dobré náladě a pohodě. Vyšlo nám i počasí, a to jsme moc rádi. Už teď se těšíme na další ročník,“ ubezpečila zlínská trenérka.

Na závěr pak poděkovala trenérům, jmenovitě Kubovi Řihákovi, Martinu Surému, Ríšovi Horáčkovi, Pepovi Janečkovi, Dáji Hájkové a Magdě Žalkové za to, jak se celých pět dní starali o děti, a přispěli tak k tomu, že se i další ročník opět povedl a přišlo nespočet kladných zpráv od rodičů i děti. „Jsme rádi, že si děti kemp užili naplno,“ potvrdila Aneta Strachoňová.