Mladší žáci ševců si v Bedřichově zastříleli

Pro vysoké výhry si přijeli v rámci čtvrtého kola soutěže Sportovních středisek mládeže do Bedřichova mladší žáci Zlína. Třináctka i dvanáctka ševců porazily domácí celky rozdílem třídy.

Třináctka ševců sice inkasovala jako první, nicméně dokázala se rychle otřepat a brzy překlopila výsledek na svoji stranu. Zatímco v prvním poločase ještě domácí relativně stíhali a drželi krok, ve druhé půli se již hrálo výhradně podle žlutomodrých not.

„Do zápasu jsme nevstoupili dobře, první poločas byl z naší strany hodně nervózní. Soupeř na nás nastoupil ve vysokém tempu a dostali jsme rychlý první gól. Naštěstí jsme se rychle chytili a do poločasu jsme skóre otočili. Druhý poločas už byl v naší režii, a i když jsme rádi za vysokou produktivitu, mrzí nás velký počet zahozených šancí,“ bilancoval zlínský trenér Petr Zapletal.

Ani dvanáctka ševců neponechala nic náhodě. Od začátku držela utkání pevně ve svých rukou a osmi góly hned do poločasu rozhodla. Žlutomodří nepolevili ani po změně stran a utkání dovedli k vysokému vítězství.

VÝSLEDKY – 4. KOLO SpSM, sk. Jih: TJ SOKOL BEDŘICHOV “13“ – FC ZLÍN “13“ 2:16 (2:4). Branky: 6. Tinák Josef (vlastní), 38. Plass František – 14., 25. a 42. Albrecht Patrik, 27., 48. a 56. Bartoníček Oldřich, 45., 53, 56. a 72. Janeček Jan Matěj, 51. a 57. Žiak Maxim, 59. a 65. Sebera Petr, 30. Novotný Jiří, 67. Brabec Lukáš. Rozhodčí: Kadlec Michal. Diváci: 45.

TJ SOKOL BEDŘICHOV “12“ – FC ZLÍN “12“ 1:14 (1:8). Branky: 25. Fašina Vítek – 3., 9., 10., 22. a 31. Pantálek Jakub, 55., 59. a 64. Jedlička Daniel, 34. a 37. Jančář Matyáš, 48. a 68. Fojtík Jakub, 6. Budín David, 41. Manďok David. Rozhodčí: Kadlec Michal. Diváci: 45.