Osmnáctka ševců nestačila v přípravě na České Budějovice

Nepovedlo se. V dalším přípravném střetnutí osmnáctka ševců zklamala. Prosti svým vrstevníkům z Českých Budějovic prohrála na Vršavě jednoznačně 0:7.

„Zápas nám vůbec nevyšel, od začátku jsme tahali za kratší konec,“ nezastíral zlínský trenér Jakub Řihák. „Proti kvalitnímu a dobře najetému soupeři nám chyběl pohyb bez míče, nebyli jsme dostatečně důrazní v osobních soubojích a v naší hře se vyskytovala řada nepřesností a nevynucených chyb,“ vypočítával zlínský kouč.

Zároveň ale upozornil, že to nejlepší z jeho ročníku je aktuálně k dispozici prvoligovému týmu U19, což se na aktuální kvalitě kádru U18 musí projevit. „Pozitivem je, že máme k dispozici 17 hráčů a do začátku Moravskoslezské dorostenecké ligy zbývají tři týdny. To je pořád ještě dostatek času na to, abychom se na jarní odvety naladili a vytvořili opět kvalitní servis pro naši devatenáctku. Po podzimu máme velmi slušnou výchozí pozici, nemusíme se strachovat o záchranu a postupně můžeme pracovat na zlepšování individuálních dovedností i týmovém výkonu,“ plánuje Jakub Řihák.

VÝSLEDEK: FC ZLÍN “18“ – SK DYNAMO ČESKÉ BUDĚJOVICE “18“ 0:7 (0:4).