Patnáctka i čtrnáctka ševců úspěšně otočily svoje duely v Hodoníně

Ve čtvrtém nadstavbovém kole skupiny o titul se starším žákům Zlína v rámci Moravskoslezské žákovské ligy dařilo. Patnáctka ševců zvítězila v Hodoníně 3:1 a také čtrnáctka ševců otočila výsledek na svoji stranu a vyhrála 4:3.

Patnáctka ševců přitom v poločase prohrávala, nicméně skvělým vstupem do druhého dějství zlomila duel na svoji stranu. „Jsme rádi za dnešní vítězství, na které jsme čekali už delší dobu. I když jsme o poločase prohrávali, tak výsledek neodpovídal dění na hřišti. Byli jsme lepším týmem, jenže soupeř dal z jednoho závaru branku a vedl. Ve druhém poločase jsme i díky oživení z lavičky skóre zaslouženě otočili a dotáhli do vítězného konce. Za výkon si kluci zasloužili pochvalu,“ uvedl zlínský trenér Václav Pavlíček.

Hned po dvou minutách inkasovala čtrnáctka ševců úvodní branku, nicméně ještě do přestávky žlutomodří výsledek otočili. Po změně stran odskočili domácím až na tříbrankový rozdíl, ti však dokázali v samotném závěru snížit a mladí ševci museli o výhru bojovat až do konce. „Hodně bojovné utkání, ceníme si čtyř branek v síti soupeře,“ konstatoval zlínský kouč Milan Hanko.

Již v sobotu hostí na Vršavě mladí ševci Ostravu.

VÝSLEDKY – 4. kolo skupina o 1. – 6. místo MSŽL: FK HODONÍN “15“ – FC ZLÍN “15“ 1:3 (1:0). Branky: 39. Knotek Adam – 51. Sotolář Marek, 59. Pozzi Vojtěch, 62. Veselý David. Rozhodčí: Jünger Erik – Klepáček Patrik, Klepáček Radek. Diváci: 40. Sestava Zlína: Slavík – Uhlíř, Sotolář, Navrátil, Chudárek, Vaněk, Šmédek, Gřešák, Veselý, Jakeš, Hlava, střídali: Psota, Pozzi, Šnajdárek, Vrubel, Trtek.

FK HODONÍN “14“ – FC ZLÍN “14“ 3:4 (1:2). Branky: 2. Surman Samuel, 78. Abrman David (pen.), 79. Abrman David (pen.) – 20. Nevrlý Jakub, 40. Hlavňovský Vojtěch, 57. Parrilla Christian, 64. Nevrlý Jakub. Rozhodčí: Klepáček Patrik – Jünger Erik, Klepáček Radek. Diváci: 43. Sestava Zlína: Procházka – Kišš (67. Musil), Jaroš, Tkáč, Hlavňovský (53. Žiak), Němeček, Vávra (67. Kroča), Sabák (53. Le Xuan), Brambor, Truhlář (46. Parrilla), Nevrlý.