Po dobrém začátku dvanáctka ševců přenechala body Olomouci

Kvalita se přece jenom ukázala. Dvanáctka ševců držela v dalším kole nadstavbové skupiny o titul v rámci soutěže Sportovních středisek mládeže s favorizovanou Olomoucí na začátku krok, po prostřídání na domácí straně už ale Hanáci uchopili taktovku pevně do svých rukou a z Vršavy si odvážejí tři body za výhru 6:1.

Ve středečním duelu vyšel žlutomodrým vstup do utkání. Dostali se do vedení a s Olomoucí hráli jako rovný s rovným. Postupem času se však Hanáci disponující užším kádrem rozehráli, zatímco mladí ševci, kteří zápasovou minutáž rozložili mezi větší počet hráčů, tahali povětšinou za kratší konec.

Proti Sigmě jsme byli v první třetině důstojným  soupeřem, když se nám  podařilo jít i do vedení, ovšem konec prvního poločasu a začátek druhého se nám hrubě nepovedl. Opět nás srazily individuální chyby a Sigma si zaslouženě odvezla všechny body,“ uznali zlínští trenéři Ivan Staňo a Michal Tuna.

VÝSLEDEK – 8. KOLO SpSM, sk. Jih: FC ZLÍN “12“ – SK SIGMA OLOMOUC “12“ 1:6 (1:3). Branky: 19. Pantálek Jakub – 33. Plánička Jakub, 36. Volařík Dominik (vlastní), 38. Vacula Kryštof, 45. Kaczmarczyk Jakub, 48. Luňák Matyáš, 76. Nepožitek Zdeněk. Rozhodčí: Vyroubal Daniel. Diváci: 55. Sestava Zlína: Málek, Juráň – Klepáč, Volařík, Psota, Šimo, Budín, Staňo, Staněk, Manďok, Jedlička, Šulák, Tuna, Pantálek, Zámečník, Bielik, Fojtík Jakub, Hrubý.