Sedmnáctka ševců Hanákům podlehla

Na aktuálně třetí Olomouc sedmnáctka ševců neměla. Žlutomodří v duelu 28. kola nejvyšší celostátní soutěže mladších dorostenců na Vršavě podlehli Hanákům výrazně 1:8. Rozhodnuto bylo již do poločasu.

„Úvodních deset minut patřilo našemu týmu, bohužel to byla jediná část utkání, která měla z naší strany kvalitu. Soupeř z první šance vstřelil branku a získal sebevědomí. Do poločasu jsme nehráli dobře a soupeř trestal naše chyby,“ ohlédl se za první půlí zlínský trenér Jan Krhutek.

„Druhá půlka nepřinesla tolik šancí, ale i přesto měl soupeř převahu. Bohužel jsme úplně zkolabovali na konci utkání a dostali tři branky. Celkově jsme dnes nepodali dobrý výkon,“ konstatoval zlínský kouč.

VÝSLEDEK – 28. KOLO CDL ml.: FC ZLÍN “17“ – SK SIGMA OLOMOUC “17“ 1:8 (1:4). Branky: 40. Škop Adam (vlastní) – 13. a 44. Jančík Štěpán, 26. Marcol Matyáš, 38. Marek Jakub, 62. Nádeníček Jakub, 85. Konečný Lukáš, 87. Orji David Chidi, 90. Jančík Štěpán. Rozhodčí: Grečmal Michal – Zaoral Vít, Vychodil Michal. Hřiště: Areál Vl.Marečka-tráva. Diváci: 44.