Snaživý výkon dvanáctce ševců na body z Brna nestačil

V šestém pokračování nadstavbové části o 1. – 8. Místo soutěže Sportovních středisek mládeže zavítala dvanáctka ševců do Heršpic, kde hraje své domácí zápasy Brno. To potvrdilo roli favorita, a přestože žlutomodří odvedli snaživý výkon, gólově se neprosadili a prohráli 0:3.

Do zápasu jsme vystoupili aktivně, bohužel jsme z územní převahy nedokázali vstřelit branku, skórovat se povedlo soupeři, a to ze standardní situace,“ vrátili se k úvodnímu dějství zlínští trenéři Ivan Staňo a Michal Tuna.

Krátce po změně stran pak domácí svoje vedené dvěma slepenými góly navýšili a rozhodli. „Do druhé půle jsme nenastoupili dobře a během pěti minut jsme dvakrát inkasovali. I přes naši snahu si soupeř svoji kvalitou utkání už pohlídal,“ dodali zlínští trenéři.

Výsledek – 6.kolo SpSM, sk. Jih o 1. – 8.místo: FC ZBROJOVKA BRNO “12“ – FC ZLÍN “12“ 3:0 (1:0). Branky: 14. Starý Ondřej, 45. Berger Adam, 46. Sklenář Matyáš. Rozhodčí: Mayer Karel. Diváci: 50. Sestava Zlína: Málek, Juráň – Klepáč, Šímo, Volařik, Budín, Psota, Tuna, Hrubý, Manďok,  Staňo, Pantálek, Staněk, Zámečník, Šulák, Jedlička.