Starší dorostenci ševců pokračují ve společné přípravě i po konci podzimní části sezony

Starší dorostenci Zlína nepolevují v tréninkovém procesu ani po skončení podzimní části mistrovské sezony. Až do příštího pátku jsou neustále pod dohledem trenérů, před krátkou vánoční pauzou pak ještě absolvují zdravotní a fyzické testy v Olomouci, aby se hned po novém roce opět mohli pustit společně do práce.

„Aktuálně se scházíme čtyřikrát týdně na Vršavě, kde máme k dispozici kvalitní umělé plochy, na nichž můžeme trénovat díky našim šikovným správcům i v tomto počasí. Chodíme také do posilovny a tréninkový proces nám zpestřují vzájemné modelové zápasy mezi našimi dorosteneckými mančafty a případně i s třetiligovou juniorkou,“ prozradil zlínský trenér Jaroslav Matějíček.

Po vzporu osvědčeného podzimního modelu se celky U18 a U19 připravují společně, což i v tomto období zajišťuje dostatečnou kvalitu tréninkového procesu. „Vlivem respiračních onemocnění způsobených změnami počasí, ale i kvůli drobnějším zraněním, se potýkáme s početnější marodkou. Díky spojení obou mužstev je nás však stále dostatek k plnohodnotnému tréninku,“ pochvaluje si zlínský kouč.

Zatímco osmnáctka ševců v Moravskoslezské dorostenecké lize prohání absolutní špičku, devatenáctka ševců se v nejvyšší domácí celostátní soutěži zvedla teprve v závěru, kdy se odpoutala ze dna tabulky. O to víc žlutomodré mrzel odložený duel se Spartou. „Byli jsme na úspěšné vlně a zápas jsme chtěli odehrát, ale soupeř se s námi na náhradním termínu nedohodl, takže utkání je na programu až koncem února,“ připomněl Jaroslav Matějíček, že žlutomodří vstoupí do odvetné části o týden dřív.

Nebyly nalezeny žádné výsledky.