Stoprocentní třináctka ševců. V Interlize nezaváhala

Také třináctka ševců uspěla v domácích duelech mezinárodní Interligy. Žlutomodří byli na vršavském kolbišti stoprocentní, když na jejich štítu zůstala Líšeň i bratislavská Petržalka.

„Toto kolo Interligy se nám povedlo herně i výsledkově, za což jsme rádi. Po konci sezóny se s námi do zápasů připojili noví hráči, kteří nás velmi dobře doplnili a vytvořili konkurenci,“ pochvaloval si zlínský trenér Petr Zapletal.

Proti Líšni přitom museli mladí ševci reagovat na vedoucí trefy brněnského protivníka. „V prvním zápase jsme se chvíli dostávali do tempa a nedařilo se nám kombinovat na útočné polovině. Velké problémy nám dělaly náběhy útočníka Líšně, který naši obranu dvakrát zaskočil. Kluci se však nevzdali a zápas se jim podařilo otočit díky skvělému týmovému výkonu, který doplnila fantastická individuální akce Maxe Žiaka a skvělý přímák Honzy Janečka,“ vrátil se k úvodnímu duelu zlínský kouč.

„Druhý zápas už byl celý v naší režii. Vyzkoušeli jsme některé hráče na nových postech, což se ukázalo jako velmi dobrá varianta. Soupeř byl velmi kvalitní, ale v celkovém herním projevu jsme byli my tím dominantním týmem a zaslouženě jsme brali tři body,“ potěšilo po vydařeném představení Petra Zapletala.

 

VÝSLEDKY:

FC Zlín “13“ – SK Líšeň “13“ 4:2

Branky Zlína: Žiak, Sebera, Popovský, Janeček

FC Zlín “13“ – Petržalka “13“ 3:1

Branky Zlína: Albrecht, Novotný, Sebera