Třináctka ševců nezachytila na Slovácku úvod

Poslední venkovní vystoupení ve skupině o titul v rámci soutěže Sportovních středisek mládeže se třináctce ševců nepovedlo. V Nedakonicích podlehla domácímu Slovácku 0:5. Tým z Uherského Hradiště vstřelil všechny branky již v úvodním dějství.

„Do zápasu jsme vstoupili naprosto špatně a soupeř nás potrestal dvěma rychlými góly, které se projevily na naší psychice. Celý poločas jsme se nebyli schopni chytit intenzitu zápasu a inkasovali jsme laciné góly,“ vrátil se rozhodující fázi zápasu zlínský trenér Petr Zapletal.

„Po poločase se kluci zvedli a nastoupili s kuráží s výsledkem něco udělat, což si na nich strašně cením. Bohužel jsme nebyli přesní v koncovce, abychom aspoň korigovali manko z první půlky. Takový výsledek je pro nás asi moc přísný, ale je to pro nás připomínka, že fotbal se hraje od prvního do posledního hvizdu,“ zdůraznil zlínský kouč.

VÝSLEDEK – 13. kolo SpSM, sk. o 1 – 8. místo: FC SLOVÁCKO “13“ – FC ZLÍN “13“ 5:0 (5:0). Branky: 2. A 8. Shromáždil Petr, 20. Holiš Filip, 24. Nevídal Metoděj (vlastní), 33. Vařecha Ondřej. Rozhodčí: Huráb Lukáš. Diváci: 70.