Třináctka ševců potvrdila roli favorita a přehrála Kuřim

Třináctka ševců zahájila nadstavbovou část soutěže Sportovních středisek mládeže jednoznačnou výhrou. V úvodním kole skupiny o 7. – 12. místo žlutomodří zdolali na Vršavě soupeře z Kuřimi 11:0. Poslední celek tabulky neměl nárok.

„Od začátku utkání jsme byli lepším týmem na hřišti. V těchto utkáních je důležité proměnit vytvořené  šance, vstřelit brzký gól a tím se uklidnit a předvádět pěkný fotbal. Což kluci splnili a zaslouženě zvítězili,“ konstatoval zlínský trenér Filip Krejčiřík.

VÝSLEDEK – 1. KOLO skupina o 7. – 12. místo SpSM, sk. Jih: FC ZLÍN “13“ – FC KUŘIM “13“ 11:0 (5:0). Branky: 8. a 61. Kraváček Michal, 26. a 33. Tuna David, 27., 50., 60. a 69. Skotek Štěpán, 28., 43. a 48. Topič Nicolas Alex. Rozhodčí: Korch Jan. Hřiště: UT Paseky. Diváci: 55.