Třináctka ševců se vrátila v Hodoníně na vítěznou vlnu

Třináctka ševců potvrdila roli favorita a v 11. kole skupiny o titul v rámci soutěže Sportovních středisek mládeže zvítězila v Hodoníně 4:2. Nedařilo se však dvanáctce ševců. Ta prohrála 3:4.

Třináctka se v první půli ujala vedení, které udržela až do přestávky. Pak sice Hodonín srovnal, nicméně žlutomodří si vzali ihned vedení zpět. Také domácí záhy odpověděli, poslední dva údery už ovšem patřily mladým ševcům.

„Utkání si nám povedlo. Po většinu času jsme byli lepším týmem. Soupeř hrozil jen z brejkových situací, které jsme dokázali pokrýt. Dnes jsme podali týmový výkon a kluci si zaslouží pochvalu,“ uvedla zlínská trenérka Aneta Strachoňová.

Dvanáctka ševců nevstoupila do zápasu nejlépe a brzo prohrávala, do poločasu však stihla vyrovnat a po změně stran výsledek otočila. Jenomže Hodonín odpověděl gólovou smrští tří branek během sedmi minut. Po této sprše již hosté utkání znovu nezdramatizovali.

VÝSLEDKY – 11. KOLO skupina o 1. – 8. místo SpSM, sk. Jih: FK HODONÍN “13“ – FC ZLÍN “13“ 2:4 (0:1). Branky: 42. Jandora Patrik, 46. Čekan Tibor – 12. Hora Tomáš, 44. Gregor David, 55. Hora Tomáš, 66. Tkadlčík František. Rozhodčí: Rybecký Marek. Diváci: 30.

FK HODONÍN “12“ – FC ZLÍN “12“ 4:3 (1:1). Branky: 5. Chromeček Miroslav, 51. Sladký Tomáš, 54. Chromeček Miroslav, 58. Sladký Tomáš – 28. Parrilla Jonáš, 49. Nguyen Bao Tin, 77. Janeček Jan Matěj. Rozhodčí: Rybecký Marek. Diváci: 40.